Budeme více řešit potřeby občanů ve všech osadách – naše obec, to nejsou jen Chotoviny a Červené Záhoří, ale i Beranova Lhota, Broučkova Lhota, Jeníčkova Lhota, Liderovice, Moraveč, Polánka, Rzavá, Řevnov, Sedlečko a Vrážná.

 

Váš názor nás zajímá:

V jaké místní části obce přetrvávají dlouho neřešené problémy?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

 

2 komentáře na “Osady”

  1. Pokud projdete osadou Jeníčkova Lhota, máte pocit, že se zde zastavil čas na několik desetiletí. Která z okolních vesnic se může pochlubit tak prostornou návsí, jakou má Jeníčkova Lhota. Náves však je ponechána svému osudu. Přála bych si, aby se nově zvolené vedení ve spolupráci s místními občany zabývalo zpracováním projektu na obnovu tohoto veřejného prostranství. Jistě by bylo možné požádat na tuto akci i o dotaci.

    1. Dobrý den, Jano, úplně s Vámi souhlasím. Za posledních asi třicet let se moc změn na návsi v Jeníčkově Lhotě neudálo, tedy kromě uložení potoka do potrubí, což vytvořilo ten pěkný prostor. Máte nějaký návrh nebo nápad? Já bych uvítala třeba hřiště na volejbal nebo nohejbal. Úprava terénu, dvě tyče a síť nemůže rozpočet obce nijak zatížit. Je načase, aby Lhota zas začala trochu žít 🙂 . Lenka Housková

Comments are closed.