Listy Chotovinska již řadu let přináší informace o tom, co se povedlo, jak si vedou naše sportovní oddíly a řadu dalších užitečných informací. Od nás dostanete více – prostřednictvím LCH vás zapojíme do přípravy zamýšlených projektů a počítáme s využitím vašich připomínek a názorů.

4 komentáře na “Listy Chotovinska”

  1. Smekám před vládnoucím hnutím 100pro Zbraslav, které mělo v minulém volebním období pohodlnou většinu, přesto se nebojí opozice a vydává svobodné Zbraslavské noviny. Stáhněte si zářijové číslo: http://jdem.cz/ef4zh9 a čtěte od strany 17. A kdo chce může představit svůj program v novinách vydávaných za obecní peníze. Nic není nemožné!

    1. Pravděpodobně mají ve Zbraslavi jinou představu o tom, co je to veřejná tiskovina. A možná tam mají i sebevědomé vedení, které se nebojí diskuze a názorů ostatních. Zde v Chotovinách to tak bohužel není. A poslední Listy Chotovinska jsou toho důkazem. Velká část je pojednána jako volební leták současného vedení. Poněkud smutná situace.

      1. Hnutí 100pro Zbraslav získalo v komunálních volbách přes 51 % hlasů. V sedmnáctičleném zastupitelstvu obsadí deset mandátů a v klidu mohou pokračovat v započaté práci, která se většině voličů líbí, tak jako u nás v Chotovinách. Ve Zbraslavi se zřejmě nebojí jak svých voličů, tak opozice. Mají dost sebevědomí na otevřenou politiku. Proto si jich mohu vážit, fandit jim a držet palce.

  2. Přál bych Listům Chotovinska, aby se podstatněji přiblížily ke smyslu tiskového zákona, podle kterého jsou vydávány. Vedení obce by je mělo využívat k podrobným informacím o všech svých plánech a vést s občany otevřenou diskuzi. Potom by se jistě nemohlo stát, že při veřejném projednávání územního plánu nejen občané, ale ani vedení obce neví nic o navrhovaných regulativech. Vedení obce nabídne v listech prostor pro volební program nejen sobě, ale i ostatním volebním stranám.
    Myslím, že právě volby to mohou změnit, třeba jenom tak, že posílí opozice a změny prosadí. Nebo budeme čekat jako v té pohádce, až nám nějaké dítě řekne, že král je nahý? Že tu pohádku neznáte? To byl jeden král, nebo to byl císař…….

Comments are closed.